Szanowni Państwo

Mamy przyjemność przedstawić Państwu Firmę, która może poszczycić się ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku w branży meblowej. Jesteśmy jednym z największych sprzedawców w regionie. Ekspozycja naszych mebli zajmuje ponad 1400 m2 powierzchni handlowej. Niewątpliwym atutem, który nas wyróżnia na tle konkurencji, jest najwyższa jakość naszych produktów. Stawiamy na ciągły rozwój i atrakcyjność naszej oferty. Podążamy z czasem, postępem i osiągnięciami, aby móc zaspokoić nawet najwybredniejsze gusta i preferencje naszych Klientów.

Oferujemy szeroką gamę wszelkiego rodzaju mebli i dodatków, które przeniosą Cię w oryginalny i niepowtarzalny świat marzeń, tradycji i nowoczesności, a - przede wszystkim - pozwolą urządzić Twoje własne cztery kąty. Profesjonalny doradca, na miejscu przedstawi ofertę handlową oraz pomoże dopasować ją do indywidualnego gustu każdego Klienta.

Nasza Firma na stale współpracuje z doświadczonym projektantem, który na życzenie Klienta wykonuje aranżacje wnętrz.

Produkujemy również meble na indywidualne zamówienie.

U nas "drogi" jest tylko Klient, bo reszta jest w przystępnych cenach ... Wyselekcjonowana i właściwie dobrana kompozycja asortymentu, jakości, przystępnej ceny oraz miłej obsługi sprawią, że każdy Klient, który przychodzi do naszego salonu, ma zagwarantowaną satysfakcję …

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Salonu Meblowego w Brzesku, przy ulicy Józefa Piłsudskiego 11d.